Ürün Kodu: 001
Stok Durumu: 2-3 gün içinde
0,00TL

Ultrasonik maskenin kullanımı son derece kolaydır; rahatça takılan yüz maskesi aynı zamanda kesinlikle cildinizi rahatsız etmez. Ultrasonik ağız maskesi günlük kullanım içerisinde size rahat bir solunum sağlar. Ultrasonik ağız maskesi kullanıcısını rahatsız etmez veya terletmez. Ultrasonik dikişli, antialerjik bir yapıya sahip olan Ultrasonik ağız maskesi, hava geçirgendir. Ultrasonik Ağız maskeleri nonwoven kumaş kullanılarak üretilmişlerdir. Ultrasonik Ağız maskeleri lastik bağcıklıdır ve pratik bir kullanıma sahiptir. Ultrasonik Ağız maskesi üretiminde latex malzeme kullanılmamıştır. Ultrasonik Maskeyi rahatça kullanmanız ve güvenilir hissetmeniz ve çevrenizide bu sağlıklı güveni hissettirmeniz için Toptan Ultrasonik Maske Sabomar’da sizlere sunulmaktadır. Sağlığınızı korumak için maske kullanın.

Ürün ambalajı değişiklik gösterebilir!

Koruyucu 3 Katlı 50 Adet Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maske

Koruyucu 3 katlı 50 Adet Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesinin kullanımı son derece kolaydır; rahatça takılan yüz maskesi aynı zamanda kesinlikle cildinizi rahatsız etmez. Koruyucu 3 katlı 50 Adet Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi günlük kullanım içerisinde size rahat bir solunum sağlar. Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi, toz maskesinden yapısal olarak farklı bir üründür, kumaş ve polyesterden üretilir ve Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi olarak da bilinir. Koruyucu 3 katlı 50 Adet UTam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskeri kullanıcısını rahatsız etmez veya terletmez. Ultrasonik dikişli, antialerjik bir yapıya sahip olan Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi, hava geçirgendir. Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskeleri nonwoven kumaş kullanılarak üretilmişlerdir. Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskeleri lastik bağcıklıdır ve pratik bir kullanıma sahiptir. Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi üretiminde latex malzeme kullanılmamıştır.

Koruyucu 3 Katlı 50 Adet Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi Paket İçeriği:

Koruyucu 3 Katlı 50 Adet Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi Paketi 50 Adet Ağız maskesi İçerir.

Koruyucu 3 Katlı Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi Özellikleri:

1 Paketin İçerisinde 50 Adet Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maske bulunmaktadır.

Koruyucu 3 Katlı Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi Cildinizi Tahriş Etmez, Terletmez Ve Pratik Bir Kullanım Sunar.

Ürün, 3 Kat Yüzeye Sahiptir Ve Hava Geçirgendir.

Koruyucu 3 Katlı 50 Adet Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi Lastik Bağcıklıdır Ve Kullanımı Kolaydır.

Koruyucu 3 Katlı 50 Adet Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi, Nonwoven Adı Verilen Özel Bir Kumaştan Üretilmiştir.

Koruyucu 3 Katlı Ve 50 Adet Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi, Ultrasonik Dikiş Kullanılarak Üretilmiştir Ve 3 Katmana Sahiptir.

Nonwoven Kumaş Nedir?

Nonwoven Kumaş, özel kullanımlar için üretilmiş maliyeti düşük bir tekstil ürünüdür. Antibakteriyel, filtre edici ve doğal olan bu malzeme özellikle Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi için oldukça idealdir. Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi, ıslak mendil ve benzeri ürünlerde kullanılan bu kumaş türü, elyaf bazlıdır. Kumaş cildi tahriş etmez, terletmez ve son derece rahat bir kullanım sunar.

Koruyucu katlı 50 Adet Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi günlük çalışma koşulları içerisinde Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi kullanmak zorunda olan doktor, cerrah, diş doktoru, veteriner, imalathane çalışanları için idealdir. Koruyucu 3 katlı 50 Adet Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi bir kutuya sahiptir ve bu kutunun içinden 50 Adet Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi çıkar. Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi modelleri nonwoven kumaştan üretilmiştir. Nonwoven kumaş, iplik kullanılarak tek kullanımlık ürünler için özel üretilmiş bir kumaş cinsidir.

Cerrahi Maske, Ultrasonik Maske, N95 Maske, Ağız Maskesi, Toptan Cerrahi Maske, Toptan Ultrasonik Maske, Toptan N95 Maske, Toptan Ağız Maskesi ultrasonik maske cerrahi maske cerrahi ağız maskesi maske ağız maskesi 50'li kutulu maske maske fiyatları 2020 2021 2022 ağız maskeleri ağız maskesi fiyatları corona maskesi coronavirus maskesi korona maskesi COVID-19 maskesi koronavirüs maskesi